Aktualności

H&M dołącza do grona najemców Pasażu Tesco w Rybniku!

Przechodząca remodeling ogólnopolska sieć centrów handlowych Pasaż Tesco, sukcesywnie powiększa grono nowych najemców. Przykładem jest znana na całym świecie szwedzka firma odzieżowa H&M, która z początkiem października dołączyła do portfolio wynajmujących w Pasażu Tesco w Rybniku.

Od 4 października odwiedzający Pasaż Tesco przy ul. Żorskiej 2 w Rybniku będą mieli okazję skorzystać z oferty szwedzkiej marki w lokalu, który zajmuje powierzchnię ponad 1800 m2.
To kolejny sklep H&M, który w ostatnim czasie został otwarty w Centrach Handlowych Pasaż Tesco. Pod koniec ubiegłego roku brand otworzył swoje sklepy w Pasażu Tesco w Wałbrzychu (ul. Łączyńskiego 44), w Tarnowskich Górach (ul. Zagórska 220), w Zielonej Górze (ul. Energetyków) oraz w Krakowie (ul. Kapelanka 54).

„Pasaże Tesco regularnie powiększają grono swoich najemców, aby zapewnić różnorodną i dopasowaną ofertę dla swoich klientów. Tym bardziej więc cieszy fakt, że tak popularna marka i jeden z liderów modowych na światowym rynku wybrała właśnie Pasaż Tesco” – mówi Łukasz Kędzior, Kierownik ds. Marketingu Centrów Handlowych w Tesco Polska.