Aktualności

Strefa Diet kolejnym najemcą Pasażu Tesco w Krakowie!

Od kliku lat gwałtownie wzrasta świadomość ludzi w zakresie zdrowego żywienia. Dbałość o zdrowie wyrażana poprzez wzmożoną aktywność fizyczną, zbilansowane diety, a przede wszystkim wysoką jakość spożywanych produktów sprawia, iż bardzo szybko rozwija się w Polsce rynek produktów BIO i Eko.

Idąc w kierunku zdrowego trybu życia i wychodząc naprzeciw najnowszym trendom i oczekiwaniom klientów ogólnopolska sieć centrów handlowych Pasaż Tesco sukcesywnie otwiera się na sektor eco i poszerza swoją ofertę o nowego najemcę – Strefę Diet.

W październiku do oferty Pasażu Tesco przy ul. Wielickiej 25 w Krakowie dołączyła Strefa Diet. Sklep zajmuje powierzchnię 140 m2. Jest to już drugi punkt otwarty w sieci centrów handlowych Pasaż Tesco. Pierwszy funkcjonuje w warszawskim C.H. Tesco przy Al. KEN 14.
Strefa Diet to sieć eko – delikatesów z szerokim wyborem żywności- zarówno BIO i EKO, jak i tą przeznaczoną dla osób stosujących diety specjalistyczne – bezglutenową, niskotłuszczową, niskocholesterolową, bezmleczną i wiele innych. W sklepach organizowane są cykliczne spotkania z dietetykami, degustacje nowych produktów i wiele innych atrakcji. Poprzez lata doświadczeń, ciągłe udoskonalanie asortymentu, kontakt z najlepszymi dostawcami żywności z Polski i zza granicy, Strefa Diet stanowi idealne miejsce, w którym każdy ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdzie doskonałej jakości produkty, w atrakcyjnych cenach.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wzbogacamy asortyment o produkty z sektora ECO i BIO. Dzięki temu możemy codziennie wspierać ich w zmianach nawyków żywieniowych, utrzymanych w duchu „trend slow”” – mówi Łukasz Kędzior, Kierownik ds. Marketingu Centrów Handlowych w Tesco Polska.