Aktualności

Parapetówka z gwiazdami w Pasażu Tesco w Krakowie

27 października w Pasażu Tesco w Krakowie odbędzie się „Parapetówka z gwiazdami”. Obecność gwiazd: Natalii Siwiec, Mateusza Gesslera i Marty Gałuszewskiej oraz konkursy z cennymi nagrodami to główne atrakcje wydarzenia z okazji otwarcia nowych sklepów w Pasażu.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale poszerzamy ofertę Pasaży Tesco. W ostatnich miesiącach Pasaż Tesco w Krakowie w ramach rozbudowy i modernizacji powiększyły się o atrakcyjnych najemców takich jak H&M, Media Expert, Martes Sport czy Rossmann. W najnowszym koncepcie otwarty został salon CCC, a ofertę obuwniczą uzupełnia pierwszy sklep marki CARINII w Krakowie. Dzięki temu klienci mają możliwość zrobienia szybkich i kompleksowych zakupów” -mówi Łukasz Kędzior, Marketing Manager Działu Zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska. „Z okazji zakończenia rozbudowy organizujemy Parapetówkę z gwiazdami. Zapraszamy naszych Klientów do wspólnej zabawy i celebracji” – dodaje.

„Parapetówka z gwiazdami” odbędzie się w sobotę 27 października, w Pasażu Tesco w  Krakowie przy ul. Kapelanka 54, w godz. 12-18.00. Podczas wydarzenia o swojej parapetówce opowie Natalia Siwiec, warsztaty kulinarne poprowadzi Mateusz Gessler, a na muzycznej scenie wystąpi Marta Gałuszewska.

Na Klientów czekają tego dnia atrakcyjne rabaty, darmowe upominki, aktywności dla dzieci i konkursy z cennymi nagrdami. Dla 1000 osób, które zrobią zakupy czekają rośliny doniczkowe.