Aktualności

Perfumeria Douglas dołącza do grona najemców Pasażu Tesco w Zielonej Górze

Już 9 listopada perfumeria Douglas dołączyła do portfolio wynajmujących w Pasażu Tesco w Zielonej Górze.

Odwiedzający Pasaż Tesco przy ul. Energetyków 2A w Zielonej Górze mogą skorzystać z oferty niemieckiej marki w lokalu, który zajmuje powierzchnię 192 m2. Asortyment perfumerii Douglas to ponad 20.000 produktów luksusowych i popularnych, w tym 70 marek dostępnych wyłącznie w Douglas (m.in. Giorgio Armani Cosmetics, Bobbi Brown, La Mer, Tom Ford, Sensai Kanebo International, Collistar). Ekskluzywna oferta produktowa połączona jest z profesjonalnymi poradami kosmetycznymi, udzielanymi przez wykwalifikowany personel. Ponadto w perfumeriach Douglas każdy klient ma możliwość skorzystania z bezpłatnego pakowania na prezent.

W dniu otwarcia – 9 listopada, wszyscy klienci perfumerii mogli skorzystać z wyjątkowej promocji -20% obowiązującej na cały asortyment, a także z indywidualnych konsultacji i porad pielęgnacyjnych, makijażowych i zapachowych. Zaś dla dokonujących zakupy będą czekać także upominki – niespodzianki.

„Pasaże Tesco konsekwentnie od wielu lat powiększają grono swoich najemców, tak aby zapewnić swoim klientom zróżnicowaną i dopasowaną do ich potrzeb ofertę. Tym bardziej więc cieszy fakt, że tak prestiżowa marka i jeden z liderów na rynku perfumerii wybrała właśnie Pasaż Tesco” – mówi Łukasz Kędzior, Kierownik ds. Marketingu Centrów Handlowych w Tesco Polska.