Aktualności

Briju nowym najemcą Pasażu Tesco w Krakowie

BRIJU to młoda, polska marka oferująca szeroki asortyment jubilerski. Do tej pory zostało otwartych już 50 salonów w starannie wybranych, prestiżowych lokalizacjach na terenie całej Polski. Teraz BRIJU dołącza do portfolio wynajmujących w Pasażu Tesco w Krakowie.

Odwiedzający Pasaż Tesco znajdujący się przy ul. Kapelańskiej 54 w Krakowie będą mogli zrobić zakupy w butiku BRIJU, który zajmuje powierzchnię 76,40 m2.

BRIJU to młoda marka na polskim rynku biżuteryjnym, której aktywny rozwój możemy obserwować od 2013 roku. Niewątpliwą zaletą firmy jest posiadanie własnej produkcji, dzięki której wyroby cechują się najwyższą jakością i starannością w wykonaniu. W ofercie marki znajdziemy złotą i srebrną biżuterię, kolekcje z diamentami i kamieniami szlachetnymi, zegarki, a także szeroki wybór obrączek wytwarzanych na indywidualne zamówienie. BRIJU prezentuje autorskie kolekcje oraz aktualne nowości zgodne z najnowszymi trendami.

Z okazji otwarcia nowego butiku marki w dniach 15 – 18.11.2018 na jej Klientów będą czekać wyjątkowe promocje w postaci rabatów powitalnych na wybrany asortyment, a także prezenty przy zakupach za określoną kwotę.

„Cieszy nas fakt, że do naszego portfolio najemców z branży biżuteryjnej dołączyła dynamicznie rozwijająca się polska marka BRIJU. Pasaże Tesco nieustannie powiększają swoje grono najemców, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i wygodzie klientów. Cieszymy się, że pojawiają się u nas takie marki, które dotychczas nie miały swoich punktów w naszych obiektach. To pokazuje, że Pasaż Tesco jest atrakcyjnym miejscem na prowadzenie biznesu.” – mówi Łukasz Kędzior, Kierownik ds. Marketingu Centrów Handlowych w Tesco Polska.