Aktualności

Big Star dołącza do grona najemców Pasażu Tesco w Zielonej Górze

Jedna z najbardziej znanych marek produkujących odzież jeansową dołączyła do grona najemców sieci centrów handlowych Pasaż Tesco w Zielonej Górze. Otwarcie salonu Big Star w C.H. Pasaż Tesco to konsekwentne uzupełnienie oferty modowej w rozbudowanym w ostatnim czasie obiekcie.

Od 6 grudnia odwiedzający Pasaż Tesco przy ul. Energetyków 2A w Zielonej Górze będą mieli okazję skorzystać z oferty marki Big Star w lokalu, który zajmuje powierzchnię prawie 163 m2.

Big Star od blisko 40 lat konsekwentnie rozwija swoją sprzedaż, a także gwarantuje najwyższej jakości ubrania i nowoczesny design. Dziś sklep prócz bogatego asortymentu odzieży jeansowej posiada także odzież typu basic, unikatowe kolekcje zgodne
z obowiązującymi trendami, buty oraz akcesoria. W Polsce i za granicą marka posiada prawie 250 sklepów stacjonarnych i wysoko rozwinięty sklep internetowy.

„Pasaże Tesco regularnie powiększają grono swoich najemców, aby zapewnić różnorodną i dopasowaną ofertę dla swoich klientów. Tym bardziej więc cieszy fakt, że popularna marka i jeden z liderów modowych na światowym rynku wybrała właśnie Pasaż Tesco” – mówi Łukasz Kędzior, Kierownik ds. Marketingu Centrów Handlowych w Tesco Polska.