Aktualności

Wspólna Przestrzeń 1-4 lutego

W najbliższe dni mieszkańcy Gdyni, Łodzi i Piły będą mieli okazję poznać przedstawicieli różnych fundacji i stowarzyszeń, które zaprezentują swoją działalność w Pasażach Tesco. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym planem zbliżających się eventów orgaznizowanych w ramach akcji „Wspólna Przestrzeń”.

  • Odwiedzających Pasaż Tesco przy ul. Kcyńskiej 27 w Gdyni zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu ze Stowarzyszeniem Świętego Mikołaja Biskupa, które na co dzień niesie pomoc dzieciom, młodzieży, osobom starszym oraz rodzinom będącym w trudnej sytuacji życiowej. Organizacja ta bierze udział w konkursie Tesco „Decydujesz, pomagamy”.
    Z działalnością stowarzyszenia można zapoznać się 4 lutego w godzinach 17:00-19:00 oraz 14 lutego w godzinach 14:00-16:00.
  • W Pasażu Tesco przy ul. Pojezierskiej 93 w Łodzi w dniach 01.02.2019 – 02.02.2019
    w godzinach 12:00 – 16:00 Fundacja „Free Mind” poprowadzi wystawę obejmującą pracę artystów amatorów związanych z organizacją. Fundacja prowadzi działalność kulturalną, edukacyjną, informacyjną, artystyczną oraz animacyjną, a szczególnie w zakresie wspierania, promocji i pomocy w rozwoju kultury oraz sztuki.
  • W pilskim Pasażu Tesco przy ul. Bydgoskiej 135 stowarzyszenie WKP związane z Polską Organizacją Aikido przeprowadzi warsztaty dla dzieci oraz przedstawi profil działalności wszystkim zainteresowanym, którzy chcą oddać głos na tę organizację w ramach akcji „Decydujesz, pomagamy”.

Planowane wydarzenia odbywają się w ramach programu „Wspólna Przestrzeń”. Swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Pile, Gdańsku, Gdyni, i Zielonej Górze. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalnym koordynatorem programu pod adresem w.fenske@gardenofwords.pl