Aktualności

MEDIA EXPERT DOŁĄCZA DO GRONA NAJEMCÓW PASAŻU TESCO W POZNANIU!

Ogólnopolska sieć centrów handlowych Pasaż Tesco, sukcesywnie powiększa grono swoich najemców. Tym razem do wynajmujących w Poznaniu dołączył wiodący lider na rynku elektronicznym – Media Expert.

Od 31 stycznia odwiedzający Pasaż Tesco przy ul. Serbskiej 7 w Poznaniu mogą skorzystać z oferty elektromarketu w lokalu, który zajmuje powierzchnię 752 m2.

Media Expert to polska sieć supermarketów oferujących sprzęt RTV i AGD, rowery, skutery, komputery, oprogramowania oraz multimedia. Już w pierwszych latach swojej działalności firma tworzyła sieć sprzedaży na terenie całej Polski, zwracając szczególną uwagę na dobór lokalizacji swoich salonów.

Media Expert to kolejny sklep w Poznaniu, który powstaje na nowo wydzielonej przestrzeni. Wcześniej otwarty został popularny sklep obuwniczy CCC. Dzięki zagospodarowaniu nowych powierzchni, łączna przestrzeń, o którą powiększy się Pasaż Tesco w Poznaniu to aż 7 500 m2.

„Celem Pasaży Tesco jest regularne powiększanie grona najemców tak, aby zapewnić Klientom różnorodną i dopasowaną do ich potrzeb ofertę. Cieszymy się, że tym razem do portfolio wynajmujących w Pasażu Tesco w Poznaniu dołączy ogólnopolska, znana sieć z tak bogatą ofertą asortymentową jak Media Expert”  – mówi Łukasz Kędzior, Kierownik ds. Marketingu Centrów Handlowych w Tesco Polska.