Aktualności

DROGERIA ROSSMANN DOŁĄCZA DO GRONA NAJEMCÓW PASAŻU TESCO W SZCZAWNIE ZDROJU

Rossmann – jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie otwiera swoje salony w starannie dobranych i wyselekcjonowanych lokalizacjach. Po raz kolejny znana drogeria wybiera Pasaże Tesco i otwiera lokal tym razem w Szczawnie Zdrój.

Od 22 lutego 2019 roku, klienci odwiedzający Pasaż Tesco w Szczawnie Zdrój przy ul. Łączyńskiego 44 mogą skorzystać z szerokiej oferty niemieckiej drogerii w lokalu o powierzchni 366 mkw.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Asortyment drogerii to znane marki oferujące kosmetyki do makijażu, jak i pielęgnacji, a także produkty codziennego użytku oraz  wybrane artykuły spożywcze.

„Pasaże Tesco od wielu lat regularnie powiększają grono swoich najemców, tak aby zapewnić obecnym i przyszłym odbiorcom zróżnicowaną i dopasowaną do ich potrzeb ofertę. Tym bardziej więc cieszy fakt, że znana i lubiana sieć drogeryjna jaką jest Rossmann po raz kolejny wybiera Pasaże Tesco – mówi Łukasz Kędzior, Kierownik ds. Marketingu Centrów Handlowych w Tesco Polska.