Aktualności

Jean Louis David przedłużył umowę najmu i wyremontował lokal w Pasażu Tesco w Krakowie

Jean Louis David to ekskluzywna sieć salonów fryzjerskich obecna w aż 22 krajach na całym świecie. Znana marka zdecydowała o przedłużeniu umowy najmu w Pasażu Tesco w Krakowie. W trosce o komfort klientów salon został wyremontowany i otwarty ponowie zyskując nowe oblicze.

Cały Pasaż Tesco znajdujący się w Krakowie przy ul. Kapelanka 54 przeszedł rozbudowę, w ramach której pojawiły się nowe marki, takie jak H&M, Rossmann, Martes Sport oraz Media Expert. Dotychczasowi najemcy, wśród których znalazł się Jean Louis David, przeprowadzili refity swoich powierzchni, dzięki czemu Pasaż zyskał nowy wymiar i bardziej nowoczesny wygląd. Salon fryzjerski otworzył się ponownie na powierzchni 65,6 metrów kwadratowych.

Jean Louis David otworzył swój pierwszy salon w 1961 roku w Paryżu. Niedługo potem stał się liderem na fryzjerskim rynku. Marka przerodziła się w prawdziwe imperium i aktualnie posiada swoje salony w starannie dobranych lokalizacjach na całym świecie. Jean Louis David co roku wyznacza trendy i wprowadza innowacje do świata fryzur, dbając przy tym o najwyższą jakość usług i zadowolenie swoich klientów.

„Pasaże Tesco regularnie powiększają grono swoich najemców, a także dbają o jakość ofety, tak aby zapewnić obecnym i przyszłym odbiorcom zróżnicowaną i dopasowaną do ich potrzeb ofertę. Tym bardziej więc cieszy fakt, że jeden z liderów w branży fryzjerskiej decyduje się na przedłużenie umowy najmu w Pasażu Tesco” – mówi Łukasz Kędzior, Kierownik ds. Marketingu Centrów Handlowych w Tesco Polska.