Aktualności

Aktywna kolekcja od 50 Style

50 Style po raz kolejny stawia na hasło #activetogehter, w myśl którego aktywność w gronie znajomych nadal jest aktualna i absolutnie nie wyszła z mody. W najświeższej odsłonie kolekcji na sezon wiosna/lato 2019 sieć sklepów multibrandowych pokazuje, że różne formy ruchu i lifestyle mają ze sobą wiele wspólnego. Poza tym, że są świetnym sposobem na spędzenie czasu w ulubionym towarzystwie, to pozwala z łatwością wyrażać indywidualny styl i charakter.

Sieć sklepów kieruje najnowszą ofertę do osób, którym sportowy styl towarzyszy każdego dnia i śledzą najświeższe trendy, jakich następnie poszukują w dostępnej ofercie dla aktywnych. 50 Style pamięta też o klientach, którzy lubią aktywność, ale uprawiają ją okazjonalnie, np. w domowym zaciszu – specjalnie dla nich w kolekcji znalazły się wygodne spodnie, luźne topy oraz t-shirty. Multibrand przygotował też propozycje dla każdego, kto lubi mieszać ze sobą style i przeplatać casualowy look ze sportowym.

W kolekcji na  sezon SS2019 panuje powrót do szalonych lat 80., w których ważna jest swoboda, królują widoczne aplikacje graficzne i logotypy, a  zabawa kolorami jest wręcz wszechobecna. Niezależnie od uprawianej aktywności, 50 style proponuje na wiosnę i lato bardzo modne paski. Mogą być duże lub małe, na bluzie lub t-shircie, z dodatkowym ultra modnym mini haftem. Na czasie są również kreszowe kurtki, które są świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji. W nowej kolekcji znalazł się także bomber jacket, kurtki z możliwością dopasowania w pasie oraz modele w sam raz na wypady za miasto z przyjaciółmi. Koniecznym uzupełnieniem „aktywnej” stylizacji są wygodne sneakersy, które sprawdza się zarówno na treningu, jak i podczas luźnych spotkań towarzyskich. #Activetogether – aktywuj modę na aktywność z 50 Style: w salonach oraz na www.50style.com