Aktualności

Gwiazdy świętują 20. urodziny Pasaży Tesco

Małgorzata Rozenek-Majdan, Dorota Gardias, Natalia Siwiec, Dominik Rupiński i Mateusz Gessler pojawili się w sobotę w warszawskim Pasażu Tesco, aby świętować jubileusz 20-lecia od momentu powstania pierwszego Centrum Handlowego należącego do Tesco Polska.

Podczas spotkania gwiazdy pozowały do wspólnych fotografii, rozdawały autografy, a na klientów czekały niespodzianki – warsztaty kulinarne dla dzieci z Mateuszem Gesslerem, wata cukrowa od Dominika Rupińskiego i przepyszny urodzinowy tort.

„Dziś moi fani mogą spróbować mojej autorskiej warty cukrowej o smaku gumy balonowej, którą niedawno stworzyłem. Nad produktem pracowałem prawie rok, teraz już mogę się nim chwalić. Wata jest smaczna, ma ciekawą konsystencję, smak i opakowanie – plastikowe kubeczki, które po zjedzeniu słodkości można przeznaczyć na skarbonkę albo doniczkę” – powiedział tiktoker Dominik Rupiński.

„Od wielu lat bywam w Pasażu Tesco na Gocławiu, nie tylko podczas eventów, ale robię tu także zakupy. Szczególnie lubię pojawiać się tu przed świętami Bożego Narodzenie. Kilka lat temu robiłam dla Pasażu Tesco fajne warsztaty dekorowania domu na święta. Uwielbiam to robić, a mój dom wtedy wygląda bajkowo. Pamiętam też cudowny event, gdy robiliśmy świąteczne swetry. To była wspaniała uroczystość, stworzono wioskę świętego Mikołaja, z niesamowitym klimatem, można było poczuć atmosferę nadchodzących świąt” – powiedziała Dorota Gardias.

„Mam dobre wspomnienia związane z Pasażem Tesco, ponieważ mój pierwszy event, jaki w życiu poprowadziłem, odbył się właśnie w tym miejscu. Sentyment pozostał. Dziś będę gotował grzybowe risotto. Zbliża się koniec sezonu na grzyby, więc warto wykorzystać borowiki do tego pysznego dania. Poprowadzę warsztaty z dziećmi, z którymi uwielbiam pracować. Dzieci są otwarte, spontaniczne, chętnie się uczą i nie mają złych nawyków kulinarnych” – powiedział Mateusz Gessler.

„Pasaże Tesco to miejsce, które każda mama i każda osoba prowadząca dom na pewno zna. Jestem związana z tym miejscem już kilka lat i bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w ich kampaniach” – powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Urodziny Pasaży Tesco to również wielki konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd do Londynu i kolacja z naszym Ambasadorem- Mateuszem Gesslerem. Konkurs trwa do 4 listopada na oficjalnym Fanpage’u @pasaztesco.