Aktualności

Zorganizuj swoje home office

Zdalna praca stała się dla większości z nas codziennością. Niektórzy skaczą ze szczęścia, innym dostosować się do nowej rzeczywistości jest znacznie trudniej. Jedno jest pewne – aby praca z domu była efektywna, powinna być dobrze zorganizowana! Przedstawiamy Wam 3 przykazania skutecznego HOME OFFICE.

 

  1. Ustal RYTM dnia pracy. Niewychodzenie do biura nie powinno oznaczać siedzenia w piżamie do południa. Traktuj home office jak każdy inny dzień i rozpoczynaj go o konkretnej godzinie. Stosowny ubiór również podświadomie mobilizuje, dlatego postaw na coś „wyjściowego”. Precz dresom. ?
  2. Stosownie zaprojektuj przestrzeń. Zaaranżuj swoje biuro w taki sposób, aby wpływało na Twoją wydajność. Usiądź wygodnie przy biurku, zadbaj o dobre oświetlenie i organizery na potrzebne dokumenty.
  3. Często łącz się z zespołem. Wymiana spostrzeżeń, planowanie najbliższych działań czy wszystkim dobrze znana „burza mózgów” to bardzo ważne elementy dla produktywności zespołu. Siedząc przed komputerem, nie powinniśmy z tego rezygnować. Skype, Teams, Meet, Zoom – platform do wideo spotkań jest masa!

 

Pasaże Tesco trzymają kciuki za Twoje domowe biuro ?