Aktualności

Przygotuj się na Walentynki

Miesiąc luty, to dla nas miesiąc pełen miłości, nie tylko wobec naszych partnerów/partnerek, mężów czy żon, ale również wobec przyjaciół, rodziny czy współpracowników. To miesiąc obdarowywania podarunkami pełnymi uczuć, to miesiąc kiedy przypominamy sobie by się zatrzymać i docenić ludzi wokół nas.

Coraz bliżej do tego jednego, szczególnego dnia w lutym, który jest zupełnie inny niż cały miesiąc, a nawet i cały rok. To czas kiedy już bardzo intensywnie zaczynamy zastanawiać się czym w tym roku zaskoczyć lub obdarować bliskie naszemu sercu osoby.

W tym roku, mamy dodatkową trudność jaką jest zamknięcie gastronomii, a więc musimy poszukać alternatywy, by ten dzień był wyjątkowy.

Ostatnia zmiana w rozporządzeniach, to ponowne otwarcie centrów handlowych. Pasaże Tesco otwarte są ponownie już od 1 lutego i zapraszają na zakupy walentynkowe. Mnogość dostępnych produktów w sklepach i punktach zlokalizowanych w Pasażach Tesco z pewnością sprawi, że nasza druga połowa będzie w pełni zadowolona z wybranych przez nas prezentów.