Niezwykłe promocje na Święto Mamy w Pasażach Tesco !

Z okazji zbliżającego się Święta Mam, wiele sklepów w Centrach Handlowych Pasaże Tesco rozpoczęło akcje promocyjne i przygotowało specjalne oferty dla swoich Klientów. Jest to doskonała okazja do obdarowania Mamy niezwykłym upominkiem oraz pokazanie jej, ile dla nas znaczy.

Już w przyszłą sobotę - 26 maja, każda Mama będzie obchodzić swoje święto. Wszystkie osoby, które jeszcze nie znalazły idealnego prezentu dla swojej Mamy, zapraszamy do zapoznania się z niezwykłymi ofertami i akcjami promocyjnymi w sklepach w Centrach Handlowych Pasaże Tesco.

Doskonałym pomysłem na prezent może być elegancka biżuteria od salonów jubilerskich YES lub Verona. Salony przygotowały specjalne promocje przy zakupie drugiej lub trzeciej sztuki biżuterii. Para klasycznych szpilek ze sklepu Venezia lub rajstopy od Gatty to klasyczny i uniwersalny prezent. Dla Mam kochających pielęgnację urody i makijaż, proponujemy zestawy markowych kosmetyków w specjalnych cenach od sieci Douglas. Dobrym pomysłem na upominek są także stylowe ubrania i dodatki. Z tej okazji specjalne oferty promocyjne przygotowały marki Monnari ( zniżka -30% na wszystkie ubrania), Unisono (rabat 20% na całą kolekcję) oraz Big Star (przy zakupie spodni otrzymamy rabat w wysokości 30 % na drugi produkt). Mniejsze, ale oryginalne upominki, już od niespełna 20 złotych dostaniemy w sklepach New Look. Jeżeli nie wiesz co wybrać, podaruj mamię kartę upominkową np. do TK MAXX, by sama wybrała dla siebie idealny prezent.

 

Dokładne promocje poniżej:

Salon YES: przy zakupie 2 szt rabat 25% na tańszą lub w tej samej cenie LUB przy zakupie 3 sztuk rabat 50% na najtańszą rzecz lub w tej samej cenie

Salon Verona: -15% na drugą lub -40% na trzecią, najtańszą sztukę

Douglas: ofertę 2+1 na wszystkie produkty marki Douglas / przy zakupie dwóch dowolnych produktów marki Douglas trzeci otrzymasz nawet za 1 gr. / zestawy makijażowe Dior lub Lancome w cenie 159 zł / produkty do pielęgnacji twarzy Yoskine od 39 zł

Venezia: - 15% rabatu na całą kolekcję damską

Gatta: 20% rabatu na całą nieprzecenioną kolekcję rajstop gładkich

Big Star: przy zakupie spodni 30% rabatu na drugi – tańszy produkt

New Look: prezenty już od 19,90

UNISONO: rabat 20% na całą kolekcję

Monnari: zniżki - 30 % na wszystko, - 40 % przy zakupie 2 sztuk, - 50% przy zakupie 3 sztuk i więcej

TK MAXX: promocje aż do 60 % na wybrane produkty