Dla mediów

„FABRYKA SWETRÓW ŚWIĄTECZNYCH” czyli zaprojektuj swój własny wymarzony świąteczny sweter. Druga odsłona nagrodzonego przez Stevie Awards wydarzenia w tym roku odbędzie się w Krakowie.

Wraz z początkiem grudnia ruszyła świąteczna kampania Pasaży Tesco pod hasłem „PASAŻ TESCO. ŚWIĘTA NIESPODZIANEK”.  Zgodnie z hasłem przewodnim na Klientów Pasaży Tesco czeka wiele niespodzianek, jak codzienne konkursy odbywające się na kanałach social media czy też zbliżający się event świąteczny – Fabryka Swetrów Świątecznych.

Druga odsłona wydarzenia to specjalnie zaaranżowana strefa warsztatowa w samym centrum handlowym Pasażu Tesco w Krakowie (ul. Kapelanka 54). Pierwsze 200 klientów, którzy zrobią zakupy za m.in. 100 zł w sklepach i punktach usługowych Pasażu Tesco, otrzyma w prezencie sweter do własnoręcznego ozdobienia. Tego dnia Fabrykę Swetrów odwiedzą zaproszone gwiazdy, m.in. Natalia Siwiec, Ada Fijał i ambasador marki Mateusz Gessler oraz influencerzy. Podczas celebracji odwiedzający będą mieli szansę porozmawiać z gwiazdami oraz wspólnie udekorować swetry. W trakcie całego dnia nie zabraknie także innych atrakcji nie tylko dla najmłodszych, w tym możliwość spotkania i zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze Świętym Mikołajem.

Niezwykła rodzinna atmosfera przy akompaniamencie świątecznej muzyki, przeniesie gości do krainy pełnej magii, w takim klimacie wraz z najbliższymi będzie można stworzyć własny świąteczny sweter.

Do wspólnego świętowania zapraszają Pasaże Tesco wraz ze swoimi najemcami. Od 1 grudnia, codziennie aż do Gwiazdki na kanałach social media Pasaży Tesco w konkursach do wygrania są atrakcyjne nagrody przygotowane przez najemców.

Serdecznie zapraszamy do Pasażu Tesco w Krakowie (ul. Kapelanka 54) w dniu 7 grudnia od godziny 12:00 – 18:00 i do codziennego śledzenia nas na kanałach social media.