Dla mediów

TYTUS, ROMEK i A’TOMEK ODWIEDZĄ PASAŻ TESCO W WARSZAWIE

Słynni Tytus, Romek i A’Tomek pojawią się w Pasażu Tesco w Warszawie! Już w sobotę, 01 czerwca na dzieci wraz z rodzinami czekać będzie komiksowy świat stworzony przez Papcia Chmiela. Do wyprawy i przeżycia wielu niesamowitych przygód zaprasza Tytus!

 Wyjątkowe spotkanie z bohaterami komiksu Przygody Tytusa, Romka i A’Tomka to czas świetnej zabawy przygotowanej z okazji Dnia Dziecka przez Pasaż Tesco. Na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji, zabaw i spotkań z bohaterami.

Warsztaty komiksowe to nie lada gratka dla najmłodszych jak i nieco starszych. Kolorowanki dla dzieci, a także gotowe szablony komiksowe z dymkami do uzupełnienia pozwolą stworzyć autorskie historie z bohaterami komiksu, natomiast animatorzy wprowadzą w tajniki powstawania komiksu i jednocześnie zachęcą do udziału w warsztatach i niesamowitej wystawie.

Na najmniejszych czekać będzie strefa malowania buziek. Natomiast z Tytusem będzie możliwość zagrania w wieloformatową grę planszową oraz sprawdzenia jak działa Wkrętacz, Wannolot czy Wykrywacz dobrego humoru, wiernie odtworzone modele pojazdów profesora Talenta.

A na koniec w specjalnej Strefie Foto będzie okazja zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, oczywiście w roli bajkowej postaci!

Nie może Was u nas zabraknąć! Zapraszamy dzieci i dorosłych do Pasażu Tesco 01 czerwca od godziny 12:00. Zabawy będą trwały do godziny 18:00.