Obszar roboczy 1 Znajdź pasaż

Znajdź pasaż

Pasaże w pobliżu

Lista wszystkich pasaży

Informacje

5 a sec

5àsec otworzyło swoje pierwsze placówki w 1968 roku, stawiając w centrum zainteresowania samego klienta i inicjując tym samym prawdziwą pralniczą rewolucję.
Szeroka gama wyspecjalizowanych usług, przystępna relacja ceny do jakości i zwiększona dostępność placówek. To był rynkowy krok naprzód.
Przede wszystkim jednak zmienił się cennik. Uproszczony, ale wciąż precyzyjny taryfikator zawierał jedynie 5 różnych cen (stąd „piątka” w nazwie 5àsec), a pranie – jak na tamte czasy – wykonywano ekspresowo.

W rezultacie, dzięki wprowadzeniu oferty dostosowanej do stale zmieniających się potrzeb klientów, 5àsec przeszła szybki rozwój zakończony sukcesem.
Ekspansja działającej dziś w ponad 30 krajach grupy 5àsec, rozpoczęła się we Francji. Następnie firma z powodzeniem weszła na międzynarodowe rynki.
W Polsce pierwszą pralnię 5àsec otwarto w 1999 roku w Katowicach. W chwili obecnej nasze pralnie spotkacie w ponad 120 nowoczesnych placówkach, zlokalizowanych głównie w centrach handlowych.
Po kilkunastu latach obecności na polskim rynku, marka 5àsec stała się niekwestionowanym liderem w branży usług pralniczych. Jesteśmy wyznaczającym trendy innowatorem z największym i najlepiej wyposażonym zapleczem technologicznym.

www.5asec.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota
9.00-21.00
niedziela
10.00-18.00