Obszar roboczy 1 Znajdź pasaż

Znajdź pasaż

Pasaże w pobliżu

Lista wszystkich pasaży

Informacje

Perfect Clean

Perfect Clean działa na rynku od 1996 r. Dewizą towarzyszącą firmie od początku działalności było zapewnienie kompleksowej oferty i najwyższej jakości usług pralniczych na polskim rynku. Pierwsze pralnie uruchomione przez Perfect Clean miały charakter osiedlowy, co pozwoliło na zdobycie cennych informacji na temat oczekiwań Klientów i budowania długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji.

Przeniesienie działalności do wielkopowierzchniowych obiektów handlowych i dynamiczny rozwój sieci odbywały się w duchu pierwotnych założeń. Strategia najwyższej jakości determinowała zarówno dobór najnowocześniejszych urządzeń i technologii, najskuteczniejszych preparatów, jak również systematyczne szkolenia personelu, szeroko rozwinięte procedury kontrolne i spójne zasady obsługi klienta i świadczonych usług. Priorytety Perfect Clean i konsekwencja w realizacji zamierzeń zaowocowała rzeszą wiernych klientów.

Obecnie sieć liczy niemal trzydzieści pralni własnych oraz kilka franczyzowych – większość usytuowanych w centrach handlowych w dużych miastach Polski – oraz Centrum Renowacji Skór uruchomione w 2003 roku przy centrali w Warszawie, świadczące kompleksowe usługi dedykowane garderobie wykonanej ze skór naturalnych.

http://www.perfectclean.com.pl/

Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota
9:00 do 21:00
niedziela
10:00 do 18:00