Obszar roboczy 1 Znajdź pasaż

Znajdź pasaż

Pasaże w pobliżu

Lista wszystkich pasaży

Informacje

Piccolino

Artykuły i akcesoria dla dzieci i niemowląt

ZABAWKI INTERAKTYWNE DLA NAJMŁODSZYCH

Małe dzieci od początku życia potrzebują stymulacji, aby ich rozwój przebiegał prawidłowo. Najpierw uczą się patrzyć, dotykać, potem smakują, a na końcu odkrywają związek przyczynowo-skutkowy. W trosce o prawidłowy rozwój dzieci proponujemy maty edukacyjne, chodziki, zabawki interaktywne , które zaciekawią dziecko. Zabawki wykonane z wysokiej jakości materiałów, są bezpieczne dla dziecka, nie mają ostrych krawędzi, a przez użycie barwnych kolorów skupiają uwagę dziecka.

ZABAWKI EDUKACYJNE DLA DZIECI

W dobie smartfonów, tabletów i wszechobecnych mediów zabawki edukacyjne nadal są popularnym i poszukiwanym produktem. Cel jest prosty – uczyć przez zabawę. Bogata oferta zabawek edukacyjnych, gier i klocków pozwoli Wam wybrać najciekawsze zabawki dla Waszej pociechy. W Piccolino znajdziemy: sorter kształtów, wielofunkcyjne sześciany, literek, cyferek, sznurowanki, przeciwieństwa, gry zręcznościowe, klocki i wiele innych.

ROWERKI, JEŹDZIKI I HULAJNOGI

Nie ma nic przyjemniejszego dla dziecka niż możliwość zabrania ulubionego pojazdu na spacer. W asortymencie znajdziemy rowerki trójkołowe z zabezpieczeniami dla najmłodszych, rowerki biegowe o różnej wielkości kół, hulajnogi dwukołowe i trójkołowe, pojazdy odpychacze.

MASKOTKI, PLUSZAKI, ZABAWKI NA BIEGUNACH

Przytulanki, miękkie zabawki do zawieszenia do wózka, czy pluszowe zabawki na biegunach, to klasyka zabawek dziecięcych. Niezwykle miękkie, starannie wykończone maskotki są także ozdobą dziecięcego pokoju. Każde dziecko ma swoją ulubioną przytulankę do zasypiania. Wybierz z naszych misiów zabawkę, którą Twoje dziecko pokocha!

http://www.piccolino-sklep.pl/

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota
9.00-21.00
niedziela
10.00-18.00