Obszar roboczy 1 Znajdź pasaż

Znajdź pasaż

Pasaże w pobliżu

Lista wszystkich pasaży

Informacje

RAY

Grupa NASZEOBUWIE.com jest niekwestionowanym liderem dystrybucji oraz detalicznej sprzedaży  obuwia  w  północno wschodniej części Polski. Sieć sprzedaży  NASZEOBUWIE.com od blisko 25 lat stara się zapewnić klientom szeroki wybór obuwia dla całej rodziny w konkurencyjnych cenach. Z myślą o naszych klientach, dokładamy wszelkich starań, by wraz niską ceną sprzedaży, jakość produktów była możliwie najlepsza, a mając wpływ na dobór tworzyw podczas powstawania kolekcji, dbamy o wybór możliwie najlepszych materiałów do ich produkcji.

Sieć sprzedaży liczy łącznie ponad 10 sklepów o powierzchni pojedynczych salonów 80 – 120 m2 gdzie w okresie jednego roku, dostarczanych jest ponad 1000 nowych modeli dla kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży.

Idąc śladem częstych zapytań ze strony klientów oraz szukając nowych możliwości  kontaktu z klientem i z myślą o zwiększeniu zasięgu sprzedaży swoich produktów Grupa NASZEOBUWIE.com zdecydowała się na otwarcie innowacyjnego sklepu internetowego, w którym będzie prezentować wszystkie kolekcje, które są dostępne w salonach detalicznej sieci sprzedaży.

http://www.rayobuwie.com/

Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota
9:00 do 21:00
niedziela
10:00 do 18:00