Obszar roboczy 1 Znajdź pasaż

Znajdź pasaż

Pasaże w pobliżu

Lista wszystkich pasaży

Informacje

Słoneczne Markizy

Firma Słoneczne Markizy powstała w lutym 2010 roku na bazie sieci detalicznej firmy MOL. Od samego początku przyświecał nam cel świadczenia usług najwyższej jakości. Zawsze w maksymalnym stopniu staramy skupić się na indywidualnych potrzebach klienta. Słoneczne Markizy świadczą kompleksowe usługi doradztwa, sprzedaży i montażu szerokiego asortymentu gotowych produktów. W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno okna (PCV i inne) jak i niezbędne akcesoria: moskitiery, żaluzje (w tym fasadowe), rolety, markizy itp.

Niezwykle szeroki wachlarz zróżnicowanych produktów w naszej ofercie gwarantuje satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom. Rosnące grono zadowolonych nabywców naszych artykułów dopinguje nas do ciągłego rozwoju, a także poszerzenia i optymalizacji oferty.

Słoneczne Markizy to także rozbudowana sieć sprzedaży. Można nas znaleźć miedzy innymi we Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy czy Gdańsku, a także w Warszawie. Dzięki obecności na terenie całej Polski, poznaliśmy preferencje rodaków z różnych stron kraju i możemy jak najlepiej odpowiadać na ich oczekiwania. Podstawą naszej działalności jest najwyższa jakość oferowanych produktów i usług. Zapewniamy Państwu sprawną i terminową realizację zleceń, a także profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach realizacji zamówienia.

http://www.slonecznemarkizy.pl/

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota
9.00-21.00
niedziela
10.00-18.00