Obszar roboczy 1 Znajdź pasaż

Znajdź pasaż tesco

Pasaże tesco w pobliżu

Lista wszystkich pasaży tesco

Promocje
Informacje

Wyjątkowe upominki na Walentynki w TK Maxx

Nie czekaj na idealną miłość. Wstąp do TK Maxx i delektuj się półkami pełnymi markowych produktów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Bez względu na to, czy szukasz upominku dla drugiej połówki, przyjaciela, ukochanego czworonoga czy po prostu dla siebie, TK Maxx to najlepsze miejsce, by znaleźć coś niezwykłego na Walentynki.

Dla koneserów dobrych kosmetyków

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by przygotować się na romantyczny wieczór albo urządzić ukochanej osobie relaksujące domowe spa. Od maseczek na twarz z przyjaznych środowisku składników, takich jak magnez i konopie, po najnowsze kosmetyczne gadżety, które w mgnieniu oka odmłodzą Was (lub Ciebie) o dziesięć lat.

Dla miłośników biżuterii

A jeśli naprawdę chcesz dogodzić ukochanej osobie, przespaceruj się po naszym dziale z ubraniami dla kobiet i mężczyzn, a znajdziesz tam markowe skarby, na widok których bliska Ci osoba zemdleje z zachwytu (a Ty wyjdziesz na bohatera!). Wśród luksusowych marek biżuterii znajdziesz wszystko, od wysokiej klasy srebra po idealne perły – spokojnie, wszystko to w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.