Obszar roboczy 1 Znajdź pasaż

Znajdź pasaż

Pasaże w pobliżu

Lista wszystkich pasaży

Początki naszej firmy sięgają czasów XIX-wiecznego Wiednia, gdzie Sykstus Schubert założył własną pracownię złotnictwa. W jej zaciszu zapoczątkował i rozwijał tradycję, która kolejno była kontynuowana przez Eustachego Schuberta, właściciela firmy Art Studio Jewelery Schubert oraz jego syna Sebastiana Schuberta. Jubiler Schubert posiada charakter rodzinnego interesu, którego spółki są własnością poszczególnych członków rodziny. Niniejsza strona www dedykowana jest części firmy prowadzonej przez Sebastiana Schuberta.

Nasza działalność obejmuje wytwarzanie biżuterii, której surowcem są najlepszej jakości metale szlachetne oraz kamienie naturalne, sprzedaż jak również eksport. Początek lat 90-tych był okresem energicznego rozwoju i rozbudowy sieci salonów, których lokalizacja obejmuje największe miasta na terenie Polski. W rezultacie Jubiler Schubert jest jedną z największych sieci jubilerskich w kraju, a nasze produkty niezmiennie od kilkunastu lat cieszą się popularnością i dużym uznaniem wśród klientów. Szczególna charakterystyka i specyfika wystroju naszych salonów tworzy dla Państwa przyjazną atmosferę i pozwala odróżnić nas od konkurencji.

W trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny, lecz nie to stanowi o naszej sile. Naszą największą wartością są nasi Klienci, powracający po niepowtarzalną biżuterię, którą mogą u nas znaleźć.

https://www.jubilerschubert.pl/

Na przestrzeni ponad 25 lat istnienia Salonów Jubilerskich WIELGUS zmieniły się nie tylko gusta, ale i potrzeby naszych odbiorców. Nasi Klienci są świadomi własnej wartości – poszukują produktów najwyższej jakości. To ludzie o różnorodnych pasjach i upodobaniach, dlatego też oferowane przez nas produkty powinny spełniać najbardziej rozmaite i wyrafinowane oczekiwania.

http://www.wielgus.com.pl/

Lider. Ten, który stoi na czele, nadaje rytm, jest zawsze krok przed innymi. Apart znalazł się na tej prestiżowej pozycji za sprawą… uczuć. Wszystko bowiem, co robi firma, w co się angażuje, czyni z miłości do piękna. Uwielbienie dla rzeczy pięknych, troska o każdy detal i nieustanne poszukiwanie nowych, jeszcze doskonalszych wzorów, rozwiązań i inspiracji sprawiło, że Apart wyrósł na niekwestionowaną potęgę polskiego jubilerstwa.

Piękno jest wartością niewymierną, jednak da się zmierzyć efekty, które osiąga się dzięki zdolności jego tworzenia. Liczby mówią jasno: Apart jest niekwestionowanym liderem branży jubilerskiej pod względem wyników finansowych (wysokość obrotów, zysk netto), liczby salonów (blisko 200), liczby pracowników (ok. 2000 osób), oferowanego asortymentu oraz siły i prestiżu marki. Dokonania firmy Apart zostały wielokrotnie dostrzeżone i nagrodzone przez kapituły prestiżowych konkursów (zobacz).

Jednak to, co nas najbardziej cieszy, to zadowolenie naszych klientów. Wyniki ogólnopolskiego badania konsumentów TNS OBOP potwierdziły jednoznacznie, że Apart jest najbardziej znaną i cenioną marką jubilerską w kraju, dystansującą znacznie konkurencję na rynku. Wyroby Apart są najlepiej postrzegane i najwyżej oceniane wśród firm jubilerskich we wszystkich kategoriach. To właśnie Apart jest najsilniej kojarzony z nowoczesnością i postrzegany jako firma, której biżuteria odpowiada najnowszym trendom. Jest też uważany za najlepszego eksperta w dziedzinie diamentów i zegarków. Marka Apart kojarzona jest z prestiżem i ekskluzywnością.

Początki firmy sięgają roku 1977, kiedy to Adam Rączyński założył warsztat jubilerski. W roku 1983 do Adama Rączyńskiego dołączył jego brat, Piotr. Wtedy też powstała nazwa APART – z połączenia pierwszych liter imion właścicieli: Adama i Piotra Rączyńskich z oznaczającym w wielu językach sztukę słowem art.

http://www.apart.pl/

Od ponad 35 lat wydobywamy emocje i budzimy pożądanie, tworząc biżuterię najpiękniej wyrażającą Twój wewnętrzny Blask. Podkreślamy czystą formę, szlachetny detal i kształt. Odnajdujemy wyjątkowość w naturalności.

http://www.yes.pl/

Salon Jubilerski.

http://www.artimex.org.pl/