Obszar roboczy 1 Znajdź pasaż

Znajdź pasaż

Pasaże w pobliżu

Lista wszystkich pasaży

Sempre to marka oparta na tradycji jakości i profesjonalizmu. Swoją pozycję na rynku odzieżowym zawdzięczamy nie tylko innowacyjnym technologiom, materiałom najlepszych gatunków, solidnej – polskiej produkcji, ale przede wszystkim pasji. To ona sprawia, że nasze spodnie są idealnym połączeniem najnowszych trendów i komfortu użytkowania.

Sempre to firma składająca się z prawdziwych specjalistów zajmujących się wygodą oraz elegancją noszonych przez Ciebie spodni. Najmodniejsze, kreowane przez nas trendy z pewnością spełnią najwyższe oczekiwania każdego klienta.

http://www.sempre.pl/

Historia sukcesu marki sięga roku 1986. Ponad 30 lat temu zatrudnialiśmy jedną osobę. Dzięki przemyślanej strategii oraz połączeniu pracowitości z pasją, Recman stał się znakomicie prosperującą firmą odzieżową, jedną z największych w Polsce.

Obecnie szyjemy rocznie ponad kilkadziesiąt tysięcy garniturów, dzięki zaangażowaniu kilkuset doświadczonych pracowników i specjalistów w swoich dziedzinach. Od ponad 30 lat dokładamy wszelkich starań, aby odzież i akcesoria, które oferujemy naszym Klientom, były wytwarzane z  najwyższej jakości tkanin, z precyzją wykończenia każdego detalu.

Na przestrzeni lat nasza pasja do mody i zaangażowanie zostały wielokrotnie docenione.

http://www.recman.pl/