Obszar roboczy 1 Znajdź pasaż

Znajdź pasaż

Pasaże w pobliżu

Lista wszystkich pasaży

https://www.facebook.com/OwocowyRaj/

Jesteśmy siecią eko-delikatesów z ogromnym wyborem żywności- zarówno BIO i EKO, jak i tą przeznaczoną dla osób stosujących diety specjalistyczne – bezglutenową, niskotłuszczową, niskocholesterolową, bezmleczną i wiele innych. W naszych sklepach organizujemy spotkania z dietetykami, degustacje nowych produktów na rynku i wiele innych atrakcji.

http://strefadiet.pl/

W samoobsługowych restauracjach klienci mogą wybierać spośród kilkunastu ciepłych dań, zup i dodatków. Znajdziemy także ciasta, sałatki, kanapki czy kurczaka z rożna.

Każde samodzielne skomponowane danie kosztuje 2,49 za 100 g obojetnie co wybierzemy. Pozwala to na urozmaicenie posiłku, wybór tego, co naprawdę chcemy zjeść i w takiej ilości jaką chcemy zjeść. Plastikowe przeźroczyste i mocne sztućce, papierowe talerze znacznie upraszczają obsługę i podnoszą poziom higieny. Szybka i sprawna obsługa.

http://www.tesco.pl/sklepy/extra/bistro/

Marka ZENTHAI powstała kilkanaście lat temu w Niemczech. Lokale ZENTHAI oferują pyszne potrawy wywodzące z Tajlandii, Wietnamu i Chin, przygotowane przez rodowitych mistrzów kuchni z Azji.

W 2009 roku koncepcja ZENTHAI przybyła do Polski, gdzie została dobrze przyjęta i bardzo szybko się zadomowiła. ZENTHAI gwarantuje zdrowe żywienie i dobrą jakość dań.

W Polsce właścicielem marki ZENTHAI jest firma VPD spółka z o.o., która obecnie prowadzi kilkanaście lokali i cały czas powiększa ich ilość. Firma VPD ciągle szuka lokalizacji pod nowe lokale i jest otwarta na współpracy typu franczyzy.

http://www.zenthai.pl/

Grupa Muszkieterów jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców, które z sukcesem zarządza siecią prawie 4 tysięcy punktów handlowych. W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 280 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie ponad 360 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarketów.

http://www.bricomarche.pl/

Maxipizza powstała w 2002 roku w Kielcach jako firma polska. Od początku naszym nadrzędnym celem było oferowanie produktu o wyjątkowej jakości oraz zapewnienie serwisu na najwyższym poziomie. Działania te zostały przez klientów docenione i umożliwiły nam osiągnięcie w krótkim czasie wiodącej pozycji na lokalnym rynku.

http://www.maxipizza.pl/

Nasza firma jest rzemieślniczą firmą rodzinną, funkcjonującą od 1978 r. pod marką „Śnieżynka”. Przez ten czas stworzyliśmy, nowoczesne, rodzinne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji oraz sprzedaży lodów delikatesowych.

Wielką radość sprawia nam fakt, że nasza praca jest przez Państwa doceniana. Lody, które Państwu oferujemy przygotowujemy na bazie własnych receptur. Obecnie produkujemy ponad 120 smaków lodów. Są one rezultatem naszego własnego, wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie.

http://www.sniezynka.com.pl/

Nasze słodkości rozpoznawalne są w różnych zakątkach Polski, a nawet poza jej granicami. Uświetniają wyjątkowość chwil wyszukaną formą, lekkością i niepowtarzalnym smakiem.

Wszystkich mających ochotę na coś wyjątkowego zachęcam do degustacji z sowitą porcją niezapomnianej satysfakcji.

http://www.cukierniasowa.pl/n

Nasze restauracje:

C.H. “3 STAWY”
Katowice
ul. Pułaskiego 60
Tel.: 032 209 11 66

C.H. „TESCO”
Olsztyn
ul. Pstrowskiego 16
Tel.: 089 539-19-84

C.H. „Auchan”
Sosnowiec
ul. Zuzanny 20
Tel.: 032 730-60-08

C.H. „KOMETA”
Toruń
ul. Grudziądzka 162
Tel.: 056 623-36-11

C.H. „TESCO”
Warszawa
ul. Górczewska 212/216
Tel.: 022 665-13-23

http://www.bimrestauracje.pl/restauracje.html