Obszar roboczy 1 Znajdź pasaż

Znajdź pasaż

Pasaże w pobliżu

Lista wszystkich pasaży

Przyroda jest źródłem urody. Tymi oto słowami Yves Rocher rozpoczął w 1965 r. swoją pierwszą Zieloną Księgę Urody. Stwierdzenie to jest obecnie czymś zupełnie oczywistym, ale prawie 40 lat temu, kiedy ten miłośnik roślin postanowił oddać przyrodę na usługi kobiet proponując im naturalne i dostępne kosmetyki pielęgnacyjne, miało ono rewolucyjny charakter. Dzięki tej twórczej wyobraźni, kosmetyki Yves Rocher odniosły olbrzymi sukces wśród milionów kobiet na całym świecie.

EURO-APTEKA Sp. z o.o. to sieć aptek, działająca na terenie Polski od 2001 roku. Należymy do międzynarodowego Holdingu Euro Apotheca.  Posiadamy obecnie 76 apteki (w tym apteki franczyzowe). W tej grupie są duże apteki w centrach handlowych, jak i mniejsze wyspecjalizowane apteki przyszpitalne i przy przychodniane oraz apteki lokalne.

http://www.euroapteka.pl/pl/offices/listingitems/location.1

Salon Elite Nail Look oferuje swoim Klientom najwyższej jakości sprzęt oraz usługi najlepszych specjalistów. Pracujemy w oparciu o najnowszej generacji technologie kosmetyczne. Wszystkie zabiegi wykonywane są na bazie najlepszej klasy kosmetyków. Posiadamy profesjonalne urządzenia, które pomogą naszym Klientom zadbać i odświeżyć cerę, ujędrnić ciało, zwalczyć cellulit albo po prostu się zrelaksować.

Oferujemy:

http://www.elitenaillook.pl/

http://www.studiourody.stargard.pl/

DOZ.PL to apteki oraz największy i najnowocześniejszy polski portal o zdrowiu, który łączy fachową wiedzę o profilaktyce zdrowotnej oraz opiece farmaceutycznej i medycznej, z szeroką ofertą produktów w korzystnych cenach. Doz.pl gwarantuje swoim pacjentom najszerszy na rynku asortyment ponad 20 tys. produktów.

http://www.doz.pl/

http://www.aptekapanax.pl/

Apteki „Centrum Zdrowia” to dynamicznie rozwijająca się sieć aptek, działająca na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego.

Dążymy do polepszenia jakości i ochrony zdrowia naszych Pacjentów i ich bliskich poprzez dostęp do szerokiej oferty i bogatego portfolio farmaceutycznego.

Nasze sukcesy i dynamiczny rozwój to zasługa profesjonalizmu i niekończącej się potrzeby edukacji naszych pracowników. Ich priorytetem jest fachowe doradztwo i pomoc naszym Pacjentom.

http://www.aptekacentrumzdrowia.pl

http://www.ekooi.pl/